İş hayatındaki başarı; iyi planlanmış, doğru yönetilen, değişen taleplere cevap veren, verimliliği artıracak bir bilgi teknolojisi yapısı ile mümkün oluyor. Bu zor rekabet ortamında siz de katma değer sağlayacak çözümleri hedefleyerek, bilgi teknolojilerinin doğru kullanılması ve sağladığı fayda ile gücünüzü arttırmalısınız.

Bu farkındalık ile sizlere geniş bir yelpazede Bilgi Teknolojileri danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Proje yönetimi, yazılım geliştirme, sistem analizi ve yönetimi konularında danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Kaynakların kısıtlı, beklentilerin yüksek olduğu günümüz koşullarında doğru teknolojilerin seçilmesi, bir araya getirilmesi ve hayata geçirilmesi artık çok önemli bir unsur. Artan rekabet ve tempo hepimizi daha akılcı, daha planlı davranmaya zorluyor. Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile teknoloji danışmanlık hizmetleri ve proje yönetimi konularında müşteri odaklı çözüm anlayışı ile hizmet üretiyoruz.

Teknolojileri danışmanlık hizmetleri kapsamında uzmanlık alanlarımız: 

• Bilgi teknolojileri durum, verimlilik ve süreç analizi,

• Bilgi sistemleri uygulama tasarım ve geliştirme hizmetleri,

• Sistem işletim ve yönetim hizmetleri,

• Veri tabanı yönetimi,

• Network yönetimi,

• Bilgi Teknolojileri güvenlik yönetimi

• Bakım destek hizmetleri

Bilgi Teknolojileri ortamınızı sektörde kabul gören en iyi uygulamalarla yeniden değerlendirmeniz ve oluşturmanız için her zaman yanınızdayız. Hizmet yönetimi yaklaşımımız ile aldığınız hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmanıza, daha iyi yönetip kontrol altında tutmanıza ve altyapı yatırımınızdan daha fazla getiri elde etmenize yardımcı oluyoruz. Danışmanlık hizmetlerimizi gerçekleştirirken öncelikle analiz ve değerlendirme çalışmaları yapar ve ayrıntılı, öncelikleri belirlenmiş bir yol haritası ve teknik mimari geliştiriyoruz. Bu çalışmalar sırasında en uygun ödeme ve finansman alternatiflerini de sizlere sunuyoruz.

Amacımız sizleri dinlemek, anlamak, yaptığınız işi iyi analiz ederek beklenti ve taleplerinizi doğru değerlendirmek ve minimum risk ile maksimum faydayı sağlamaktır.