Yaşadığımız günlerde teknoloji günlük yaşamımızı etkilemenin dışında artık iş ve ekonomik yaşamımızın da tamamı ile içine girmiş ve tüm iş sektörlerini yeniden yapılandırmaya zorlamış bulunmaktadır. E-ticaret kavramı bunların başında gelmektedir, sizde en ekonomik şekilde ürünlerinizi satıp, reklamınızı yapmak ve para kazanmak istiyorsanız Statik Yazılım olarak sizinle görüşüp, tüm ihtiyaçlarınızı belirleyip, size özel olan e-ticaret sistemini belirliyoruz. E-ticaret Sistemi Oluşturma Adımları;

1-Keşfetmek; Sizi dinleyip tam olarak ihtiyacınızı belirliyor ve oluşturduğumuz raporu sizlere sunuyoruz. Gerekli tüm ön çalışma tamamlandıktan sonra işlemlere başlıyoruz.
2-Analiz Ediyoruz; Satış yapmak istediğiniz sektörün analizini çıkartıyor, müşteri portföyünüzü ve olabilecek talepleri gözetiyoruz, rakiplerinizin bu alanda neler yaptığını ve eksiklerini belirliyoruz. Ardından sizi birkaç adım öne çıkartacak şekilde farklılıklar oluşturarak bu fikirleri sizinle paylaşıyoruz.

3-Tasarım Aşaması; Oluşturduğumuz ön raporlara ve planlamamıza göre taslak çalışmalarını tamamlayıp sizin onayınıza sunarız.

4-Yazılım ve Test Aşamaları; Belirlenen tasarımın üzerine gerekli yazılımlar ile sistemi tamamlayıp sonrasında sistem için gerekli SSL(güvenlik sertifikası) ve Ödeme sistemleri ile entegrasyonunu sağlayıp en son olarak test işlemlerini gerçekleştirip yayına geçerek sizlere teslim ediyoruz.

5-Panel Eğitimi; E-ticaret sisteminize ürün ekleyip çıkartmak ve satış işlemlerini yapmanız için gerekli olan sistem panelinin eğitimini sizlere ücretsiz olarak veriyoruz. Belirlenen kritik noktalar için panel eğitim videoları hazırlayarak daha sonra takıldığınız noktada izleyerek kolay bir çözüme ulaşmanızı sağlıyoruz.
6-Bakım ve Güncelleme Hizmeti; Sisteminizi size teslim ettikten sonra herhangi oluşacak bir hatada veya ekletmek istediğiniz bir özellik olduğunda sizin yanınızdayız. Sistemin güncel kalması için gerekli tüm güncellemeleri ve yedekleme işlemlerini sizin için gerçekleştiriyoruz.

Bir mağaza açıp ürünlerinizi sergileyerek satış yapmanın gerektiğinde fazla maliyetli olmasından dolayı(kira, vergiler, personel maaşı, personel sigortası vb.) ticaret yapma adımını atma konusunda yaşadığınız tüm tedirginlikler E-ticaret sistemleri ile ortadan kalkıyor. En düşük masraflar ile güvenilir bir ödeme sistemiyle sizde ürünlerinizi satıp kazanmaya başlayabilirsiniz.