Gayrimenkulde başarılı olmak için esnek olmalısınız. Karmaşık durumları ve kavramları anlayabilmeniz ve anlatmanız gerekir. Müşterilerinizin kim olduklarını ve ne istediklerini çok net bir şekilde düşünmeniz gerekir. Kısacası, müşterileriniz için size ihtiyaç duyduklarında orada bulunabilmeniz ve onlara hayatınızın tek en büyük işlemini yapmaları için ihtiyaç duyacakları ayrıntılı bilgileri sunabilmeniz gerekir. Bulut tabanlı Emlak Yazılım Programı, bu görevlerde yardımcı olmak için benzersiz bir şekilde uygundur. Konutsal gayrimenkuller, ticari gayrimenkuller ve gayrimenkul geliştirme, Emlak Yazılım Programı benimsediğinizde birçok avantajını görürsünüz.

Portföy Yönetimi

Portföy Yönetimi ile ilanlarınızı yönetmek artık çok kolay! Sahip olduğunuz tüm portföyleri emlak sistemine girerek tek bir tıkla yönetebilir, müşterileriniz ve meslektaşlarınızla hemen paylaşabilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

Müşteri yönetiminde nokta atışı yapın! Kurumsal ve bireysel müşterilerinizi en etkin şekilde yönetip, portföy & talep havuzu Emlak Portalı ile müşterileriniz için en uygun portföyleri bulabilirsiniz.

Kampanya & Pazarlama Yönetimi

Emlak Sistemi’nde yer alan tüm müşterilerinizin ayrıntılı demografik yapılarına raporlama yönetimi bölümünden ulaşabilir, potansiyel müşterilerinizi belirleyerek SMS kampanya ve e-mail pazarlama süreçlerinizi oluşturabilirsiniz.

Raporlama ve Performans Yönetimi

Kazancınızı arttırmanın en verimli yolu, ofis ve ekibinizi etkin bir biçimde yönetebilmeniz ile mümkündür.

Ofis ve Ekip Yönetimi

Çalışma arkadaşlarınızla rakip değil ekip olun. Danışman performans sistemi ve satış takibi yönetimi ile ofis ve ekibinizi etkin bir biçimde yönetip, yönlendirebilirsiniz.

Doküman Paylaşımı

Klasörlerde evrak aramak için saatler harcamadan işlerinizi kolayca halledin, zamandan kazanın!

Dil Seçeneği

Çoklu dil seçeneği mevcut olup admin panelinden istediğiniz dili ekleyebilirsiniz, İlanlarınızı seçtiğiniz dil seçeneklerinde web sitesine girebilirsiniz.

Seo Optimizasyonu

Emlak sistemimiz Arama Motoru Optimizasyonuna uygun şekilde yazılmıştır, Web sitenizi güncel tutmanız yeterlidir, ekstra çaba gerektirmez.

Tam Kontrol

Sınırsız Menü, Alt Menü ve Kategorileme, Sınırsız Slayt Ekleyebilme ,Sınırsız Emlak Ekleyebilme, Bireysel ve Kurumsal Üyelik Sistemi, Sayfalara müdahale edebilme ve Yeni sayfa ekleyebilme