Ankara'da web tasarım , web yazılım , mobil uygulama ve SEO alanında profesyonel hizmet veren oxit sizlere en uygun hizmeti sorunsuz ve sınırsız bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunarak %100 memnuniyet sağlamaktadır. Web siteleri Statik Web Sitesi ve Dinamik Web Sitesi olmak üzere ikiye ayrılır.
Statik Web Sitesi : Bir diğer ismi de Kartvizit Tipi Site denilir. Tasarımcı tarafından yapılan ve kullanıcı tarafından güncellenemeyen internet sitesidir. Tamamen tasarımcıya / firmaya bağlı kalırsınız. Herhangi bir güncelleme olduğunda firmayla halletmek zorundasınızdır. Fiyatlandırma olarak uygun sitelerdir.

Dinamik Web Sitesi : Statik Web Sitesinin tam aksine yönetilebilen, güncellenebilen web sitelerine Dinamik Web Sitesi denir. Tasarımın yazılım ve veritabanı ile birleştirilmesi ile oluşmaktadır.
Web Tasarımda Ankara’nın Öncüsü: Oxit

Web tasarımı günümüzün mutlaka alınması gereken hizmetlerden birisidir. Fakat bu hizmeti hangi firmadan alacağınızın çok önemi var. Beklentilerinizin karşılanması ve olası problemlerle karşılaşmamanız için sizlere Ankara web tasarım firması Oxit Yazılım olarak hizmet vermek istiyoruz.